Rama: Ja çfarë do të ndërtojmë në ndihmë të zhvillimit rural!

Kryeministri  Edi Rama ashtu si çdo mëngjes edhe këtë fillim jave u ka uruar shqiptarëve një javë të mbarë. Ditën e sotme në postimin e tij në “Facebook”, Rama ka vendosur të publikoj një video ku tregohen pamje nga infrastruktura që do të krijohet për t’i ardhur në ndihmë ekonomisë rurale. “MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë vepër të re infrastrukturore në shërbim të ekonomisë rurale dhe eksporteve të një zone ku prodhimi rritet vit pas viti, ju uroj një javë të mbarë ??”, shkruan Rama.

LEXO DHE :  Video/ Premtimi i mbajtur përgjysmë nga Rama me rrugën Tiranë-Elbasan, çfarë deklaroi në tetor!

 

 

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë veper të re infrastrukturore në shërbim të ekonomisë rurale dhe eksporteve të një zone ku prodhimi rritet vit pas viti, ju uroj një javë të mbarë 🌾🌾

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 10. Juni 2018

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.