Rama: Hyrjet e të huajve në Shqipëri nëpërmjet transportit ajror janë rritur me 9.7%

Kryeministri Edi Rama në postimin e tij në “ Facebook”, ditën e sotme ka publikuar disa të dhëna që lidhen me fluturimet. Ai shkruan se në 5 muajt e parë të vitit kemi një rritje mbresëlënëse të numri të huajve që kanë hyrë në Shqipëri nëpërmjet transportit ajror, krahasuar me të njëjtën perishë të vitit të kaluar.

MIRËMËNGJES ?

 

LEXO DHE :  Kriza politike, Basha drejt Vjenës. Ja me kë do të takohet!

dhe me këto tregues të rritjes mbresëlënëse gjatë 6 viteve të fundit në numrin e pasagjerëve të transportit ajror, si edhe me lajmin e mirë që në 5 muajt e parë të vitit, hyrjet e të huajve në vendin tonë janë rritur me 9.7% krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë, ju uroj një ditë të bukur✌. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.