Rama ftesë shqiptarëve: Kaloni dy net magjike nën muzikën e Agim Krajkës, në ArTribuna!

Kryeministri i vendit, Edi Rama u ka uruar një ditë të mbarë shqiptarëve, me një ftesë për në ArTribuna, ku do të interpretojnë majat e muzikës, krijuar nga “Mjeshtri i Madh” Agim Krajka.

“MIRËMËNGJES 😀

dhe me ftesën për dy netë të jashtëzakonshme me 140 artistë që në skenën e #arTurbina do të interpretojnë majat e muzikës krijuar nga “Mjeshtri i Madh” Agim Krajka, ju uroj një ditë të mbarë 🎼”/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  U dorëhoq nga posti i zv.ministrit, Muka: Ligji i arsimit ka rënë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.