Rama e ka një përgjigje për skeptikët e shëndetësisë: Kush na shan e mallkon për spitalet, një arsye e ka

Kryeministri Edi Rama ka një përgjigje për të gjithë skeptikët sa i takon sektorit të shëndetësisë.Ai ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një video ku shihet se si është transformuar spitali i Elbasanit. Teksa nga një anë e pranon se ata që shajnë për kushtet në spitale kanë të drejtë, Rama thekson se ka pasur ndryshime.

“As bëhet fjalë që kush na shan e na mallkon për spitalet një arsye edhe e ka, po ama sikur të mos harrojmë fare fare se nga u nisëm vetëm katër vjet e gjysëm më parë , nuk do ishte keq, si thoni(?) dhe pastaj flasim sa të duam për çfarë ende mungon e për sa shumë akoma kemi për të bërë”, shkruan Rama./d.m-dritare.net

As bëhet fjalë që kush na shan e na mallkon për spitalet një arsye edhe e ka, po ama sikur të mos harrojmë fare fare se nga u nisëm vetëm katër vjet e gjysëm më parë , nuk do ishte keq, si thoni(?) dhe pastaj flasim sa të duam për çfarë ende mungon e për sa shumë akoma kemi për të bërë😉

Gepostet von Edi Rama am Freitag, 20. Juli 2018

LEXO DHE :  Vritet me armë zjarri në Tiranë Jurgen Kurti, policia jep detajet e para

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.