Rama drekoi në shtëpinë e krushkut. Dule: Nuk merrem më me këtë njeri

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule ka reaguar sot pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në shtëpinë e krushkut të tij në Goranxi të Dropullit.

“I shndërruar në kyefjalë të delirium-it Rama 24h e fundit, interesimit të medias dhe opinionit i përgjigjem se nuk merrem më me këtë njeri’, shkruan Dule në Twitter.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 18 mars 2019

Më herët, në vijim të vizitës së tij në Gjirokastër, Rama drekoi në fshatin Goranxi në Dropull në familje minoritare.

Llambi Varsami, i zoti i shtëpisë i cili i shërbeu raki kryeministrit i tha se Dulen e kishte krushk.

“Bashën e rregulluam, po Vangjel Dules si t’ja bëjmë”,-tha Ram nga Dropulli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.