Rama: Brenda 18 muajve do të transformojmë liqenin e Shkodrës

Kryeministri Edi Rama mëngjesin sotëm në postimin e tij në “Facebook”, ka dhënë lajmin e mirë në lidhje me liqenin e Shkodrës. Në videon e postuar Rama tregon se si do të transformohet ky liqen brenda 18 muajve

Ja çfarë shkruan Rama:

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë projekt që brenda 18 muajsh, do të transformojë bregun perëndimor të Liqenit të Shkodrës nga një krah i paralizuar e i degraduar prej dekadash, në një tjetër perlë turistike të Shqipërisë, ju uroj një ditë të bukur😉 V.D/Dritre.net/.

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë projekt që brenda 18 muajsh, do të transformojë bregun perëndimor të Liqenit të Shkodrës nga një krah i paralizuar e i degraduar prej dekadash, në një tjetër perlë turistike të Shqipërisë, ju uroj një ditë të bukur😉

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 20. Juni 2018

 

LEXO DHE :  Spektakli i 12 shefave shqiptarë, te Pazari Ri/Rrno për me gatue

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.