Rama: Brenda 18 muajve do të transformojmë liqenin e Shkodrës

Kryeministri Edi Rama mëngjesin sotëm në postimin e tij në “Facebook”, ka dhënë lajmin e mirë në lidhje me liqenin e Shkodrës. Në videon e postuar Rama tregon se si do të transformohet ky liqen brenda 18 muajve

Ja çfarë shkruan Rama:

MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë projekt që brenda 18 muajsh, do të transformojë bregun perëndimor të Liqenit të Shkodrës nga një krah i paralizuar e i degraduar prej dekadash, në një tjetër perlë turistike të Shqipërisë, ju uroj një ditë të bukur? V.D/Dritre.net/.

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë projekt që brenda 18 muajsh, do të transformojë bregun perëndimor të Liqenit të Shkodrës nga një krah i paralizuar e i degraduar prej dekadash, në një tjetër perlë turistike të Shqipërisë, ju uroj një ditë të bukur😉

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 20. Juni 2018

 

LEXO DHE :  Martohen aktorët e famshëm indianë. Shihni fotot nga ceremonia madhështore!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.