Rama: Biznesi i vogël i lehtësuar, ja sa taksë paguan!

Kryeministri Edi Rama ka uruar  një mëngjes të mbarë për të gjithë shqiptarët duke publikuar disa të dhëna në lidhje me biznesin e vogël. Në postimin e ditë së sotme në “Facebook”, Rama shkruan se 91% e numrit të bizneseve të vogla në vend paguajnë vetëm  5 % taksë mbi fitim.

MIRËMËNGJES ?

dhe me pasqyrën e ULJES SË RE TË TAKSAVE që e çon në 91% numrin e bizneseve në Shqipëri, të cilat paguajnë VETËM 5% TAKSË MBI FITIMIN, ju uroj një ditë të mbarë?V.D/Dritare.net/

MIRËMËNGJES 😃dhe me pasqyrën e ULJES SË RE TË TAKSAVE që e çon në 91% numrin e bizneseve në Shqipëri, të cilat paguajnë VETËM 5% TAKSË MBI FITIMIN, ju uroj një ditë të mbarë😉

Gepostet von Edi Rama am Montag, 18. Juni 2018

LEXO DHE :  Shqipëri-Skoci/ Kombëtarja skoceze shënon golin e tretë kundër kuqezinjëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.