Pushimet vazhdojnë! Ja destinacioni për Marinën dhe Getoarin!

 

Tani që erdhi shtatori puna ka filluar rregullisht për të gjithë, ndërsa për ca të tjerë nuk po mbarojnë pushimet.

Çifti më i dashur për shqiptarët Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi, po shijojnë pushimet sëbashku në Kuba.

Në  llogaritë e tyre në instagram kanë ndarë me fansat disa momente gjatë qëndrimit atje./A.C/dritare.net

 

 

 

View this post on Instagram

 

El Comandante 🇨🇺

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

 

 

View this post on Instagram

 

Apo kete?😑

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

View this post on Instagram

 

Cilen te zgjedh? 😜

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

LEXO DHE :  Sulmi ndaj sipërmarrjes si alternativë e Bashës

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.