Pushimet luksoze, Lori Hoxha i lë të gjithë pa fjalë

Është një nga femrat me modern dhe më seksi në Shqipëri, por ditën e sotme Lori Hoxha ka treguar së sa vjen dhe bëhet më përvëluese.

Me sa duket, trashëgimtaria e Top Channel është duke i shijuar pafund pushimet luksoze.

Lori ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën tregon format e saj trupore, duke   ka treguar, se duket gjithnjë e më mirë.

LEXO DHE :  Monsinjor Massafra: Për situatën në vend, nuk mund të fajësohet komunizmi

Në këtë video ajo shfaqet duke u hedhur në pishinë më seksi se asnjëherë.

View this post on Instagram

🤙🏻

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.