Protesta para Ministrisë, Stresi bashkohet me qytetarët

Në protestën, që po zhvillohet ditën e sotme para Ministrisë së Brendshme, kundër qeverisë ka marrë pjesë dhe reperi i njohur, Stresi.

Në një foto të marrë nga “Balkanweb”, Stresi është parë para turmës së protestuesve, duke komunikuar me drejtorin e policisë së Tiranës, Kastriot Skënderi.

LEXO DHE :  Basha sulmon qeverinë "Rama": Fasada ka rënë, Shqipëria në dorën e të marrëve

Stresi kërkon që në emër të protestuesve të hyjë në Ministrinë e Brendshme, për të vazhduar me revoltën kundër qeverisë./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.