Pronari i Hotel Flower: Mushkonjat, qentë dhe plehrat, shqetësimet reale për turizmin

Oltion Caci, pronar i ‘Flower Hotel & Spa’ i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila shprehu shqetësimin e për mushkonjat e shumta në zonën e Golemit dhe qentë.

Caci: Ne ndjejme praninë e mushkonjave. Mushkonjat janë reale. Qentë janë problematikë, që duhet theksuar. Ja më larg se pardje, një turist i huaj ka shkuar në spital. Kjo është një problematikë reale. Problematikë tjetër janë plehrat./ oranews/

LEXO DHE :  Floriana Garo tregon planet për dasmë në Shqipëri

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.