Produktet që përdori Meghan për grimin e dasmës

Këto janë produktet që përdori Meghan për grimin e dasmës.

Megjithëse u mendua  Markle grimoi vetën, për këtë pjesë u kujdes miku i saj i vjetër Daniel Martin.

Këto janë produktet që ka përdorur Markle.

Baza: Dior Backstage Face and Body Foundation, 40 dollarë

Buzët: Dior Lip Glow in Coral Glow, 34 dollarë

Buzët: Honest Beauty Truly Kissable Lip Crayon in Sheer Chestnut Kiss, 18 dollarë

LEXO DHE :  OBSH jep alarmin, fruthi po thyen rekord në Evropë

Kontura: Dior Backstage Contour Palette, 45 dollarë

Blush: Honest Beauty Creme Blush in Truly Exciting, 22 dollarë

Qeripkët: Dior Diorshoë Iconic Mascara, 29.50 dollarë

Qerpikët: Honest Beauty Truly Lush Mascara, 22 dollarë

Sytë: Dior Diorshoë On Stage Liner in Matte Black, 30.50 dollarë

Sytë: Dior Backstage Eye Palette in Warm Neutrals 001, 49 dollarë

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.