Pritjes i erdhi fundi, sot nis botërori Rusi 2018

Sot do vazhdojë kampionati botëror Rusi 2018. Sot luhet ndeshja e parë dhe hapëse e botërorit, një botëror që premton sepktakël.

Brazil, Gjermani, Franë, Spanjë apo edhe ekipe të tjera janë favorite për fitimin e këtij kompeticioni. Yjet në çdo kombëtare nuk mungojnë, kështu spektakli është i garantuar./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Bëni mirë të hiqni dorë nga këto veshje, edhe pse janë të modës!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.