Prishin monumentin e Azem Hajdarit. Ja cfarë shkruajnë!

Në një foto e kapur në monumentin e Azem Hajdarit është shkruar “Roftë shoku Enver”.

Ky monument është ngritur në vendin ku Hajdari është vrarë në vitin 1998.

Nuk ka ende te dyshuar për këtë akt, mbi monumentin që është ngritur në vendin ku u vra lideri i Dhjetorit ’90, shkruan Panorama

LEXO DHE :  Mbyllet pas 5 orësh protesta e opozitës, Paloka: Beteja jonë nuk ka mbaruar

Monumenti i Azem Hajdarit ndodhet në qendër të Tiranës, përballë ish-selisë së Partisë Demokratike./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.