Printet tropikale mbizotërojnë sezonin veror

Printet tropikale do ju bëjnë këtë verë të dukeni si fashioniste të vërteta.

Printet tropikale, megjithëse të përdorura vetëm në plazh, tani janë bërë një model që është preferuar shumë, sepse kanë një stil elegant.

LEXO DHE :  Foto/ Laura Vorpsi bëhet nënë për herë të dytë

Nga gjethet e palmës e deri te ananasi, opsionet më trendi janë të pafundme.

Dritare.net ju sjell disa nga veshjet më të preferuara nga vajzat e modës këtë verë. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.