Printet tropikale mbizotërojnë sezonin veror

Printet tropikale do ju bëjnë këtë verë të dukeni si fashioniste të vërteta.

Printet tropikale, megjithëse të përdorura vetëm në plazh, tani janë bërë një model që është preferuar shumë, sepse kanë një stil elegant.

LEXO DHE :  Gjendet sozia e Dua Lipës, nuk do e besoni sa ngjajnë

Nga gjethet e palmës e deri te ananasi, opsionet më trendi janë të pafundme.

Dritare.net ju sjell disa nga veshjet më të preferuara nga vajzat e modës këtë verë. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.