Princi William bëhet viral në Internet, shikoni arsyen!

Pa dyshim, fundjava që lamë pas ishte e fokusuar tek dasma e princ Harry dhe Meghan Markle, që tashme janë çifti më i ri mbretëror.

Përveç komenteve për fustanet, për grimin, për flokët dhe të gjithë pamjen e Meghan, nuk munguan as thashethemet dhe memet për të gjithë familjen mbretërore.

Por, fokusi kryesor i mediave sociale ishte pikërisht vëllai i dhëndrit, princi William.

Për fat të keq për të, virali më i ri në Internet është një kolazh i dy fotografive të tij, si ka qenë para dhe si është tani.

LEXO DHE :  Aktorja e “Ezel” i ngatërron të gjithë me foton e saj!

Duka i Kembrixhit u komentua shumë për flokët e rëna, duke e shoqëruar foton me një koment qesharak “Tragjedia e vetme britanike që di, është pikërisht kjo”./D.M-Dritare.net

 

oh my god.

A post shared by hurry, going private soon! 🔥 (@pubertyhit.s) on

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.