Prezantuesja më e ëmbël e Vizionit, iken në Top Channel

Sezoni i ri televiziv pritet që të nisë me shumë ndryshime, disa suprizuese e disa jo edhe aq.

Kështu, në valën e merkatove televizive, surpriza e ditëve të fundit është prezantuesja më e ëmbël e Vizion Plus, Anila Çela e cila drejton programin e pasdites në këtë television, duket se do të ndërrojë “shtëpi”.

LEXO DHE :  Largohet Anila Trimi nga strukturat e Policisë së Shtetit, ja kush e zëvendëson!

Burimeve pranë Blitz.al kanë mësuar se prezantuesja Anila Çela,  në sezonin e ri do të zhvendoset në Top Channel .

 

Prezantuesja mësohet se do të zëvendësoje Juli Kristafin e cila aktualisht drejton “Pasdite në Top Channel” dhe më parë ishte spikere lajmesh në këtë televizion./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.