Presidentit KE bëhet tap/ Shikoni si Juncker humb ekuilibrin e nuk ngjit dot shkallët

Samiti i NATO-s duket se e ka lodhur shumë Presidentin e KE-së Jean Claude Juncker. Zëri i Amerikës (Voice of America) ka publikuar një video që ka në fokus pikërisht Juncker. v

Ai duket se ka probleme të ngjisë shkallët dhe disa herë matet, deri sa dikush nga stafi e shoqëron.

“Nëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetëra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker.
Udhëheqësi i BE-së u pa të pengohej dhe të humbiste balancën e tij disa herë përpara një darke gala të mërkurën.
Zyra e zotit Juncker nuk pranoi të komentojë, duke përmendur shqetësimet e privatësisë”, shkruan VOA në përshkrimin e videos së publikuar./D.M-Dritare.net

Junker

Nëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker.Udhëheqësi i BE-së u pa të pengohej dhe të humbiste balancën e tij disa herë përpara një darke gala të mërkurën.Zyra e zotit Juncker nuk pranoi të komentojë, duke përmendur shqetësimet e privatësisë.

Gepostet von VOA – Zëri i Amerikës am Donnerstag, 12. Juli 2018

LEXO DHE :  Si do të jetë moti, e hënë 18 shkurt

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.