Po tentonte të kalonte armë në Shqipëri, arrestohet kosovari në Morinë

Policia Kufitare e Shqipërisë ka arrestuar ditën e sotme një shtetas nga Kosova në pikën kufitare të Morinës.

Nga burimet e Dritare.net në policinë kufitare mësohet se shtetasi kosovar është kapur në vijën e dytë të kufirit me 3 armë tip, pistoletë.

LEXO DHE :  Tjetër libër, aktorja pornografike përshkruan seksin me Trump

Shtetasi nga Kosova është arrestuar dhe është duke u mbajtur për verifikim, ndërsa makina e tij i është nënshtruar një kontrolli të imtesishëm në skanerin pranë pikës kufitare të Morinës./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.