Po ky ç’pati? Williams përshëndet me gishtin e mesit në Botëror

Kampionati botëror i futbollit ka startuar pasditen e sotme në Rusi, dhe i pari që ka kënduar ka qenë ylli i muzikës Robie Williams.

 

Por teksa ka elektrizuar skenën, Williams ka bërë një gjest mjaft interesant, duk ngritur gishti ne mesit përpara kamerës.

LEXO DHE :  Protesta e opozitës, lëndohen dy efektivë nga shashkat

Pak më vonë, këngëtari ka ngritur dy gishtat lart duke përshëndetur publikun që po e ndiqte live dhe milionat që po e shikoni  nga Tv në mbarë botën./ I.M-Dritare.net


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.