Po bëhej gati të shijonte famën, Elvana Gjatës i ndodh e papritura

ëngëtarja e njohur Elvana Gjata, duket se është duke e shijuar suksesin e saj, ndërsa është larguar disi nga vëmendja e mediave.

Mirëpo, duket se gjatë ditëve që ajo po përgatitet “për t’u rikthyer”, diçka nuk i ka shkuar mirë.

LEXO DHE :  Shtyhet marrëveshja Bexit, Theresa May kërkon mbështetjen e deputetëve

Këngëtares  i kanë vjedhur pasaportën dhe ka qenë miku i saj ai që e ka postuar në Insta Story.

Valdrin Sehiti shkruan me humor: “Kam diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime Elvana”

Siç duket i paska ngelur vetëm një vulë./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.