Pjesëtarët e familjes mbretërore britanike, përzihen nga Pallati i Buckingham

Një pjesë e familjes mbretërore britanike do të largohet nga Pallati i  Buckingham, në Londër. Zyrat e princit Andrew, princeshës Anne dhe princit Edward do të hiqen nga shtëpia e mbretëreshës Elizabet, në fund të vitit.  ‘Dayli Star” shkruan se, zyrat e familjes mbretërore do të zhvendosen pranë shtëpisë së princit Charles dhe gruas së tij Camila. Selitë e djemve dhe vajzave të mbretëreshës do të transferohen, në Pallatin e Shën Jakobit, fqinje me shtëpinë Clarence./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Papa Françesku për Pashkët: Mos humbni shpresën, mos u dorëzoni para problemeve!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.