Përplaset nga makina, humb jetën këmbësorja në Hudënisht

Foto ilustruese

Mëngjesin e sotëm, një aksident i rëndë ka ndodhur në askin rrugor Pogradec-Qafë Thanë, ku për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme një person.

Një makinë, ka përplasur për vdekje një këmbësoren me iniciale, A.J, 45-vjeçe në fshatin Hudënisht. 45-vjeçarja është dërguar në Spitalin e Pogradecit, por nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra.

LEXO DHE :  Rama: Si kam thënë kurrë Saliut hajdut, apo Metës horr

 

Ndërkohë, drejtuesi i automjetit ndodhet në komisariatin e Pogradecit dhe polica po vazhdon me hetimet deri në zbardhjen e plotë të ngjarjes./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.