Përplaset nga autobusi, në gjendje të rëndë 11-vjeçarja, nga Gramshi

Një 11-vjeçare, me iniciale R.D është plagosur rëndë, pasi u përplas nga një autobus në Gramsh.  11-vjeçarja u dërgua menjëherë në Spitalin e Gramshit, në gjendje të rëndë shëndetësore. Ndërkohë drejtuesi i mjetit, shtetasi, G.Z është shoqëruar në Komisariatin e Gramshit. Policia ka nisur menjëherë hetimet,  për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Juventus, kampion për të tetin vit rradhazi në Itali

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.