Përfundon ekspertiza për të riun që vdiq në Komisariatin e Korçës, pamjet e reja të dhunës

Ka përfunduar ekspertiza mjeko-ligjore e 27 vjecarit qe gjeti vdekjen ne dhomat e sigurise se Komisariatit ne Korce kete te enjte.

Tre ekspertet e mjekesise ligjore, kane marre kampione nga organet e te riut, per ti analizuar dhe me pas per te konkluduar me shkakun e vdekjes shkruan panorama

LEXO DHE :  Shihni çfarë e lidh tjetër, Meghan Markle me ish-të dashurën e princit Harry

Ne trupin e te riut evidentohen shenja dhune.

Shenjat e dhunes duken ne krahe, parakrah dhe shpatulla, pervec shenjave ne fytyre./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.