Lufta për bileta Kosovë-Maltë, policia përdor gaz lotsjellës

Qindra qytetarë janë interesuar për të blerë një biletë për ta shikuar ndeshjen Kosovë-Maltë.

Numri i madh i tifozëve të interesuar për ndeshjen, ka krijuar një kaos të madh tek biletaritë.

Policia e Kosovës ka ndërhyrë me gaz lotsjellës, për të shpërndarë turmën dhe situata të kthehet në normalitet.
Pas kaosit të shkaktuar ka pasur edhe qytetarë të arrestuar./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Pjerin Ndreu: Ja pse SPAK është tmerri i opozitarëve!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.