Pëfundon seanca te Krimet e Rënda, ja çfarë është vendosur për gjykimin e Saimir Tahirit !

Përfundon seanca të Prokuroria e Krimeve të Rënda, për hetimin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Gjykata pranoi kërkesën e ish-ministrit Tahiri, duke i vendosur kohë prokurorisë deri më 10 mars për të vendosur përfundimisht nëse do kalojë në gjykim, apo do mbyllen hetimet./A.C/driatre.net
LEXO DHE :  Basha për RaiNews: Pse nuk do të ketë marrëveshje me Ramën!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.