PD nxjerr me videodëshminë e dëshmitarit X

Partia Demokratike nuk i ndalet publikimit të provave dhe fakteve që sipas tyre implikojnë vëllain e Fatmir Xhafës në trafiku ne drogës.

 

Ditën e sotme PD ka vendosur që të publikojë një intervistë që PD ka bërë me dëshmitarin X i cili quhet Albert Veliu.

Sipas Bashes, qeveria ka nisur një skenar të qartë

LEXO DHE :  Ju tregoj një sekret publik: Urat tona janë në dorë të Zotit

“Që pas publikimit të provarve Rama dhe Xhafaj në bashkëpunim me prokurorinën, në bashkëpunim me struktura kriminale kanë vënë në lëvizje një skenar kriminal: 1- Moho përgjimin, 2- kap, josh ose likujdo dëshmitatirin dhe familjen e tij, 3- Shkatërro provat, 4- Kërcëno opozitën”,- tha Basha./ I.M-Dritare.net

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.