Pasi të shikoni këto foto do mbeteni të zhgënjyer nga aktori juaj i preferuar

Njerëzit zakonisht adhurojnë aktorët në filmat e tyre të preferuar dhe kanë lidhje të çuditshme shpirtërore  me to përmes ekranit. Por për çudi ne asnjëherë nuk e paskemi ditur se gjatë xhirimit të filmit ekziston dhe një aktor tjetër i shndërruar po njësoj si aktori në rol për të zëvendësuar këtë  të fundit.

Dhe ndodh që shpesh herë njerëzit të mos e dinë se   skenat më të mahnitshme nuk janë bërë nga aktorët e tyre të preferuar, por nga një dyshe e kombinuar që nuk e dimë emrin e tij.

Dritare.net sot në këtë artikull do ju tregojë disa foto ku kuptohet që aktorët e famshëm ngjajnë shumë me personin tjetër që i zëvendëson.

LEXO DHE :  Rënia e iluzionit për arbitrin amerikan

Emilia Clarke dhe Rosie Mac

Reese Witherspoon dhe Marny Eng

Colin Firth dhe Rick English

Bruce Willis dhe Stuart F

Scarlett Johansson dhe Heidi Moneymaker

Keanu Reeves

Will Smith

Arnold Schwarzenegger dhe Peter Kent

Anna Kendrick dhe Kelly Ann

Katherine Heigl, Chris McKenna, Oliver Keller dhe Cheyenne Ellis

Robin Williams dhe Mike Mitchell

Gerard Butler dhe Airon Armstrong

Taron Egerton dhe Luke Scott./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.