Pas lindjes së Ajkës, Xhensila i përkushtohet dyfish palestrës

Pasi lindi Ajkën pak muaj më parë, Xhensila Myrtezai ka nisur me palestrën për të ruajtur format e saj trupore. Megjithëse, një muaj pas lindjes, publikoi një foto të trupit  dhe ishte po aq elegante sa në fillim. Duket se këngëtarja i është përkushtuar më shumë palestrës, pasi pasditen e kësaj të premteje ka publikuar një video në Instastory, teksa bën kardio.   Xhensila duket tejet elegante dhe me superforma në videon e publikuar duke u ushtruar./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  FSHF shkarkon trajnerin e Kombëtares, Kristian Panuçin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.