Pas 12 orësh kërkime, kapet autori i masakrës, në Selenicë

Pas 12 orësh kërkime është kapur autori Ridvan Zykaj, i cili mbrëmjen e djeshme vrau 8 persona të fisit të tij, në Selenicë.

Autori i ngjarjes kishte të veshur pantallona të shkurtra dhe një bluzë sportive, dhe dukej shumë i qetë, edhe pse kishte marrë jetën e 8 të afërmve.

LEXO DHE :   5 gjërat që mund të pastroni me vajin e ullirit!

24- vjeçari është gjetur nga policia mëngjesin e sotëm, dhe me vete kishte dhe armën e krimit./E.B-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.