Partnerja surprizë e Sarp të “I Infiltruari”!

Aktori i njohur për rolin e tij si Sarp nga seriali “I Infiltruari”, Cagatay Ulusoy është aktori i vetëm turk që po xhiron një serial për Netflix. Dritare.net informon se aktori i njohur ka firmosur një kontratë për më shumë se një sezon dhe se ka qenë në kërkim të një partnereje për sezonin e dytë. Mesa duket është gjetur aktorja që do ta shoqërojë atë në sezonin e dytë. Ajo është aktorja që njihet për rolin e saj si Azad Nga seriali “Ezel”, Burcin Terzioglu. Ajo është një aktore shumë e suksesshme dhe në serialin e quajtur “The Protector” ajo do të luajë rolin e një vajze të quajtur Ruja./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Meta pret Princin e Monakos: Ja ku do bashkëpunojmë!

Çağatay Ulusoy ile Burçin Terzioğlu aynı dizide!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.