Parashikimi i motit/ Kujdes, parashikohen temperatura ekstreme gjatë…

Mesdita e se premtes por edhe e shtuna do te jene me te nxehtat e kesaj jave. Pritet qe temperatura maksimale te ngjitet mbi 40 grade C por mesdita e se dieles sjell nje renie te ndjeshme me 7 – 8 grade C, duke bere qe maksimumi ne rang vendi te mos e kaloje vleren 35 grade C.

LEXO DHE :  Tërmetet shkundin sërish Shqipërinë, ja epiqendra!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.