Paradoksi në Botëror/ Ruset e zhveshura, arabet e mbuluara plotësisht

Është luajtur pasditen e sotme në Rusi ndeshja e parë e botërorit mes nikoqirëve dhe Arabisë Saudite.

Ajo që ka rënë në sy janë tifozet femra.

Ruset ishin me trendi, me të shkurtra që herë pas here tregonin shumë, ndërsa arabet që në janar të 2018 u lejuan për herë të parë në histori të shohin ndeshje në stadium ishin të mbuluara krejtësisht./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  I lidhur apo jo me Jonida Vokshin? Flet Dj Sardi!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.