Paradoksi në Botëror/ Ruset e zhveshura, arabet e mbuluara plotësisht

Është luajtur pasditen e sotme në Rusi ndeshja e parë e botërorit mes nikoqirëve dhe Arabisë Saudite.

Ajo që ka rënë në sy janë tifozet femra.

Ruset ishin me trendi, me të shkurtra që herë pas here tregonin shumë, ndërsa arabet që në janar të 2018 u lejuan për herë të parë në histori të shohin ndeshje në stadium ishin të mbuluara krejtësisht./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Si më ndihmoi telefoni të humbisja 15 kilogramë!Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.