Pantallonat e shkurtra, ja kombinimet më të bukura nga fashionistet!

Më në fund erdhi momenti për të veshur rroba të lehta dhe pantallona të shkurta. Veshjet lehta janë të përshtatshme për ditët e nxehta, por dhe ideale për stil dhe elegancë.

Qoftë në qytet, qoftë në plazh, e sigurt është që pantallonat e shkurtra duhet të kombinohen mirë, për një pamje akoma dhe më të bukur.

Fashionistet kanë kohë që kanë filluar t’i veshin dhe t’i kombinojnë shumë bukur, pasi ato e dinë stilin e mire. Por, tashme ka ardhur koha t’i vishni dhe ju dhe të merrni disa ide si t’i vishni ato që të dukeni më cool.

LEXO DHE :  Azilkërkuesit/ Gjermania rekord kthimesh, ja kush e zë vendin kryesor!

Në fotogalerinë që dritare.net sjell më poshtë, do të shikoni 10 mënyra të ndryshme shumë të bukura./D.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.