Pantallonat e gjera deri në fund të këmbëve, trendi i kësaj vjeshte

Pantallonat e gjera duket se janë trendi i kësaj vjeshte. Në të shumtën e rasteve ato po preferohen të gjata deri në fund të këmbëve, por edhe deri ke kavilja janë shumë në modë. Mund t’i vishni me çdo gjë, me këmishë, xhaketë, këpucë me taka, por edhe me atlete ose pupa ngjajnë shumë bukur! Po ashtu mund të luani edhe me ngjyrat, ju sigurojmë që do të ngjani shumë bukur nëse zgjidhni kombinimin e duhur. Nëse këto pantallona do t’i zgjidhni këtë vjeshtë do të jeni in. Për të kuptuar më shumë se  për çfarë po flasim shihni foto që dritare.net sjell më poshtë për ju. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Çfarë po ndodh në SHBA/ 800 mijë punëtorë pa rroga nga mbyllja e qeverisëPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.