Panik në Kombinat, gjendet një granatë në lulishte

Banorët e Kombinatit janë alarmuar mëngjesin e sotëm, pasi në një vazo me lule është gjendur një granatë. Policia bën me dije se: ‘Më datë 25.05.2018, rreth orës 08:15, jemi njoftuar se në Kombinat, anës një lulishteje në një vazo është gjendur një granatë. Në vend kanë shkuar shërbimet dhe po kryejnë veprimet.”. Ndërkohë mësohet se vazoja me lule ndodhet në rrethimin e një lokali dhe se ajo është e lidhur me mekanizmin. Në vendngjarje kanë mbërritur edhe Forcat Xheniere të cilat kanë do të çmontojnë granatën. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Ulja e tarifave/ Rama me studentët e Elbasanit: Qeveria s’është babai e nëna

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.