Pakti detar/ Rama takon Metën në Presidencë

Kryeministri Edi Rama është takuar para pak minutash në Presidencë me Ilir Metën. Takimi ka zgjatur për 30 minuta dhe mësohet se ndër të tjera është diskutuar për marrëveshjen e detit me Greqinë. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Foto/ Mos e humbisni reagimin e gjermanëve pas humbjes së ndeshjes  

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.