Pakti detar/ Rama takon Metën në Presidencë

Kryeministri Edi Rama është takuar para pak minutash në Presidencë me Ilir Metën. Takimi ka zgjatur për 30 minuta dhe mësohet se ndër të tjera është diskutuar për marrëveshjen e detit me Greqinë. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  AKEP: Ja portalet që duhet të regjistrohen ose të mbyllen brenda tre ditësh!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.