Paketa antishpifje, Rama: Portalet, fantazma pa adresë, të regjistrohen

Përmes një reagimi në ‘Twitter’ Edi Rama ka folur për mediat online. Ai thekson se urbanizimi i xhunglës online nis nga legalizimi i portaleve, ndërsa i paralajmëroi ato që  të regjistrohen në QKB.

“Nga diskutimi për Paketën Antishpifje del qartë se urbanizimi i xhunglës online nis nga legalizimi i portaleve. Legalizimi mund të bëhet në pak minuta përmes regjistrimit online në QKB. Duke qenë se janë fantazma pa adresë e pa emër, uroj ta lexojnë këtë mesazh para ditës së hënë”, shkruan Rama.V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  PD akuzë Ramës: Për ditëlindjen e Enver Hoxhës, mbajti simbolin komunist në emision

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.