Omer i “Diamante dhe Dashuri” shkon në Peru, ja si pritet atje!

Aktori i njohur për rolin e tij si Omer nga seriali “ Diamante dhe Dashuri”, Engin Akyurek ka shkuar në Peru për të prezantuar filmin e tij. Dritare.net informon se ai ka një grup të madhe fansash në Peru dhe në prezantimin e fimit të tij ka hasur një numër të madh njerëzish që kishin dalë për ta parë aktorin e njohur. Ai do të vizitojë edhe shumë nga shtetet e SHBA-ve dhe pritet e njëjta gjë edhe nga fansat që aktori i njohur ka atje./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Vrau 8 familjarët e tij në Selenicë, ja dënimi që kërkon prokuroria për Ridvan Zykajn!

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.