Nuk njeh kufij Stresi. Sa lirohet nga policia, del me drogë e armë në dorë në klip

Reperi i famshëm Arkimed Lushja ose ndryshe ‘Stresi’, pak ditë më parë ishte në qendër të vëmendjes pasi ishte arrestuar nga policia për shkak se ishte kapur duke konsumuar drogë në një lokal së bashku me disa persona.

Por sapo u lirua këngëtari ka publikuar këngën e tij më të re e titulluar “GTA”, ku flitet për konflikte me rivalët. Në klip ai shfaqet me armë dhe duke tymosur.

LEXO DHE :  Sulmohet me bojë deputeti i ri i LSI

Stresi pasi ishte arrestuar kishte deklaruar në polici se këtë lëndë narkotike e konsumonte për kënaqësinë e tij kur ishte me miqtë dhe nuk e tregtonte. “Bad boy for life” emri i labelit të tij nuk është një fjalë goje.

https://www.youtube.com/watch?v=V6m3vMXhyqk

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.