Nuk do ju besoni syve, sa shumë ngjajnë me ushqimet këto sende

Në vitin 2012, shkencëtarët e Institutit Max Planck të Psikiatrisë kanë dëshmuar se fotografitë e ushqimit stimulojnë oreksin te të gjithë njerëzit e shëndetshëm. Dritare.net ka gjetur nëse fotot e gjërave të pangrënshme, por të shijshme mund të na bëjnë të ndihemi të uritur apo jo.

LEXO DHE :  Për Pashkë, te Rapsodia

Dritare.net ju fton të gjithëve të mos humbisni fotot në galerinë më poshtë. Fotot janë të disa sendeve që nuk kanë asgjë të përbashkët me ushqimin por ngjajnë aq shumë saqë ngjallin oreks./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.