Nora Istrefi merr mësime kërcimi nga kjo balerinë e njohur!

Këngëtarja Nora Istrefi gjithmonë shkëlqen në skenë jo vetëm prej zërit të bukur të saj, por edhe për shkak të performancave të mrekullueshme.

Zakonisht edhe videoklipet e Norës janë me performanca kërcimi shumë të bukura, pasi dhe vet Nora di të kërcejë shumë mirë. Por kurrë nuk e kemi ditur që Nora Istrefi merr mësime kërcimi nga balerina shumë e talentuar Klaudia Pepa.

LEXO DHE :  Hailey Baldwin fotografohet me unazë martese në gisht

Ka qenë vet Klaudia ajo që ka postuar në Instastory një foto bashkë me Norën, duke kërcyer në një studio kërcimi./D.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.