Noizy ofendon Oriolën: E ke ballin si shpullë, por ja si ja kthen modelja!

Noizy dhe Oriola Marashi janë dy personazhe tipike që nuk i kursejnë ngacmimet ndaj njëri-tjetrit në rrjetet sociale dhe sidomos në Instagram.

Ditën e djeshme ishte modelja e cila publikoi një foto në Insta dhe miku i saj i la një koment jo dhe aq pozitiv duke marrë parasysh faktin se Oriola kishe realizuar një foto goxha të arrirë.

LEXO DHE :  Alarmohen pushuesit, të shtëna me armë në Radhimë!

“Balli jot si shpull” shkruante Noizy në komentin e tij dhe mesa duket modelja nuk ia ka përtuar duke reaguar me anë të një komenti që e ka “thumbuar” reperin.

“Kush foli ti që e ke kokën si shpatull”,shkruan ajo./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.