Njihuni me futbollistin më simpatik të Botërorit

Si në ç’do Botëror, edhe te ky që po zhvillohet aktualisht, fansat kanë përzgjedhur futbollistin më simpatik të kompeticionit.

Mes shumë kandidatëve, Rurik Gislason i Islandës është përzgjedhur nga rrjetet sociale si lojtari me pamjen më tërheqëse.

LEXO DHE :  Rekordi i ri i Shqipërisë, e para në rajon për numrin e të burgosurve

Ai është 30 vjeç dhe aktivizohet me një klub modest në Gjermani, Sandhausen.

Gislasonngjason me David Bekam dhe i ka tëgjitha tiparet e një mashkulli tërheqës. Sybojëqelli, biond dhe i gjatë./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.