Njihuni me fëmijët e pasur të Ankarasë!

Stilet e tepruara të jetesës së fëmijëve të pasur në kryeqytetin e Turqisë, Ankara është folur gjithmonë. Nga makinat e shtrenjta deri në shtëpitë e mëdha apo edhe pushimet në vendet ekzotike më të vizituara, janë ato që shpërndajnë në rrjetet sociale fëmijët e pasur të Ankarasë. Disa shpërndajnë makinat e shumta dhe disa shpërndajnë rrobat e shtrenjta që kanë veshur. Ata kanë hapur një llogari në rrjetin social Instagram me emrin “Fëmijët e pasur të Ankarasë” dhe gjërat që shpërndahen aty janë më së shumti: shoferë personal, makinat e fundit, jahtet luksoze dhe motocikleta. /M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Shqipëri-Skoci/ Kombëtarja skoceze shënon golin e tretë kundër kuqezinjëve

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.