Njihuni me deputeten e varfër të  Shqipërisë  që nuk ka shtëpi

Shpesh-herë në vendin tonë deputetët flet për pasuritë e tyre marramendëse, llogaritë bankare dhe vilat në disa qytete.

Por, duket në kuvend ka edhe deputete “të varfra” dhe e tillë është Reme Lala, e sapo diplomuar në Bachelor, dhe e zgjedhur si deputete e PDIU e cila kaloi para pak ditësh me PS.

LEXO DHE :  Fansat vërejnë disa detaje dhe zbulojnë gjininë e foshnjës së Meghan

Lala në deklaratën e pasurisë të dhënë për herë të parë në 2016 deklaron se nuk ka shtëpi, por vetëm një llogari bankare me  1 300 000 lekë dhe një makinë me vlerë 900 000 lekë të blerë me kursimet e familjes./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.