Njerëzit e kanë kthyer qëndisjen në kryevepër

 

Qëndisja është një nga punët e dorës që nuk kanë dalë asnjëherë nga moda. Që nga kohët e lashta kur gratë stilonin vetë rrobat e tyre, dhe kalonin kohën duke qëndisur deri  më sot qëndisja kryeson në markat më të famshme. Artistët tregojnë se është një lloj mode arti. Është e pamundur të mos frymëzohesh nga veprat e  bukura të artit.

LEXO DHE :  Sa fitojnë vipat shqiptarë me një postim, dalin shifrat marramendëse!

Dritare.net sot në këtë artikull ju sjell të shikoni fotot më mahnitëse të krijuara nga gjilpëra, fijet shumëngjyrëshe dhe idetë unike që nuk i keni parë më parë./A.C-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.