Një nuse shtëpie si Armina, shikoni çfarë i gatuan Shkëlzenit!

Siç duket, këtë fundjave, armina ka vendosur t’ia kushtojë të gjithë kohën shtëpisë dhe partnerit të saj. Nëpërmjet disa fotove të postuara nga Armina, në Intstastory, duket qartë se ajo po gatuan dhe është kthyer në një amvisë./K.Ç/dritare.net

LEXO DHE :  Frymëzuese/ 18-vjeçarja me protezë, e treta më e bukura në Itali

 

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.