Një nuse shtëpie si Armina, shikoni çfarë i gatuan Shkëlzenit!

Siç duket, këtë fundjave, armina ka vendosur t’ia kushtojë të gjithë kohën shtëpisë dhe partnerit të saj. Nëpërmjet disa fotove të postuara nga Armina, në Intstastory, duket qartë se ajo po gatuan dhe është kthyer në një amvisë./K.Ç/dritare.net

LEXO DHE :  Shkëlzen Berisha e paditi, Gjykata e Tiranës dënon ish-juristin e CEZ

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.